TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wielrenclubs zijn zo divers als de kleuren van de regenboog. Dat bevestigen de negen groepen wielerfanaten die gevolgd worden in het nieuwe, tiendelige programma Koers van de Kameraden.
Op Zijn Retour fietst louter met klassieke stalen rossen en retro kleding van tientallen jaren geleden, Velove is speciaal opgericht voor vrouwen en ook een groep Eritreeërs heeft elkaar gevonden op twee wielen.
Hoe verschillend ze ook zijn, er zijn ook overeenkomsten. Of ze nu voor de snelste tijden op wielerapp Strava gaan of juist gemoedelijk naar een terras hobbelen, overal ontstaan vriendschappen. Bijvoorbeeld binnen de Molukse club Social Ride Maluku, die elke rit afsluit met een traditionele maaltijd, en bij de handbikers waar Vanessa en Hennie echte vriendinnen zijn.
Koers van de Kameraden is vanaf vrijdag 4 april 2025 om 22.20 uur te zien bij MAX op NPO 1.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol