TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wielrenclubs zijn zo divers als de kleuren van de regenboog. Dat bevestigen de negen groepen wielerfanaten die gevolgd worden in het nieuwe, tiendelige programma Koers van de Kameraden.
Op Zijn Retour fietst louter met klassieke stalen rossen en retro kleding van tientallen jaren geleden, Velove is speciaal opgericht voor vrouwen en ook een groep Eritreeërs heeft elkaar gevonden op twee wielen.
Hoe verschillend ze ook zijn, er zijn ook overeenkomsten. Of ze nu voor de snelste tijden op wielerapp Strava gaan of juist gemoedelijk naar een terras hobbelen, overal ontstaan vriendschappen. Bijvoorbeeld binnen de Molukse club Social Ride Maluku, die elke rit afsluit met een traditionele maaltijd, en bij de handbikers waar Vanessa en Hennie echte vriendinnen zijn.
Koers van de Kameraden is vanaf vrijdag 4 april 2025 om 22.20 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Van Onschatbare Waarde van Dionne Stax krijgt een kerstspecial
08:45De TV van gisteren: Kijkers geëmotioneerd door aangrijpende zaak in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Now You See Me 2
21:28Dit vinden kijkers van de seizoensstart van Medisch Centrum West
16:12Er komt een tweede seizoen van talkshow Goedenavond Nederland