TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wielrenclubs zijn zo divers als de kleuren van de regenboog. Dat bevestigen de negen groepen wielerfanaten die gevolgd worden in het nieuwe, tiendelige programma Koers van de Kameraden.
Op Zijn Retour fietst louter met klassieke stalen rossen en retro kleding van tientallen jaren geleden, Velove is speciaal opgericht voor vrouwen en ook een groep Eritreeërs heeft elkaar gevonden op twee wielen.
Hoe verschillend ze ook zijn, er zijn ook overeenkomsten. Of ze nu voor de snelste tijden op wielerapp Strava gaan of juist gemoedelijk naar een terras hobbelen, overal ontstaan vriendschappen. Bijvoorbeeld binnen de Molukse club Social Ride Maluku, die elke rit afsluit met een traditionele maaltijd, en bij de handbikers waar Vanessa en Hennie echte vriendinnen zijn.
Koers van de Kameraden is vanaf vrijdag 4 april 2025 om 22.20 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'