TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wielrenclubs zijn zo divers als de kleuren van de regenboog. Dat bevestigen de negen groepen wielerfanaten die gevolgd worden in het nieuwe, tiendelige programma Koers van de Kameraden.
Op Zijn Retour fietst louter met klassieke stalen rossen en retro kleding van tientallen jaren geleden, Velove is speciaal opgericht voor vrouwen en ook een groep Eritreeërs heeft elkaar gevonden op twee wielen.
Hoe verschillend ze ook zijn, er zijn ook overeenkomsten. Of ze nu voor de snelste tijden op wielerapp Strava gaan of juist gemoedelijk naar een terras hobbelen, overal ontstaan vriendschappen. Bijvoorbeeld binnen de Molukse club Social Ride Maluku, die elke rit afsluit met een traditionele maaltijd, en bij de handbikers waar Vanessa en Hennie echte vriendinnen zijn.
Koers van de Kameraden is vanaf vrijdag 4 april 2025 om 22.20 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne