TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een monument, zo noemde minister-president Mark Rutte Koffietijd onlangs tijdens zijn bezoek aan de ochtendshow. Daar komt nu een einde aan, want na ruim twaalf jaar in de huidige vorm is vanochtend de allerlaatste uitzending te zien.
Sponsoren de Nationale Postcode Loterij en de VriendenLoterij vinden dat het programma - ondanks de trouwe fans - niet meer genoeg kijkers bereikt. En zonder hun bijdrage is het voor RTL niet haalbaar om het programma voort te zetten.
Presentatoren Loretta Schrijver, Quinty Trustfull, Pernille La Lau, Vivian Slingerland en Patrick Martens vinden het erg jammer dat Koffietijd stopt. “Het is even slikken en een groot gemis voor de makers, het team en vooral voor de kijkers”, aldus Schrijver toen het nieuws bekend werd.
Programma De Verhulstjes komt bijna terug, en dit zijn de eerste beelden
10:23B&B Vol Liefde-Ingrid bijt van zich af: 'Er zijn veel mooie momenten niet uitgezonden'
10:04Eerste beelden van nieuw seizoen Flikken Rotterdam
10:00Maria Fiselier: 'Beste Zangers heeft mijn leven enorm veranderd'
08:47De TV van gisteren: Dramatische cijfers voor Dit Jaar Gaat 't Lukken