TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na een gedwongen pauze van twee jaar opent het Amsterdamse Concertgebouw de deuren voor het jaarlijkse Koningsnacht Concert. Tijdens dit evenement treden popartiesten op met leden van het Concertgebouworkest.
De editie van dit jaar richt zich op jonge, veelbelovende muzikanten: singer-songwriters Jeangu Macrooy, MEAU, Pitou en componist Thomas Azier staan op het podium. Voor MEAU is het optreden extra spannend. De 21-jarige zangeres, bekend van haar hit ‘Dat heb jij gedaan’, maakt deze avond haar debuut in het Concertgebouw. Ze kan de kunst afkijken van Macrooy: sinds 2017 heeft hij er ieder jaar een concert mogen geven.
Avrotros zendt een registratie uit van deze bijzondere muzikale ontmoeting, die nog geen uur is afgelopen als de uitzending begint.
Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties
06:47Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen
21:38Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025