TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een gedwongen pauze van twee jaar opent het Amsterdamse Concertgebouw de deuren voor het jaarlijkse Koningsnacht Concert. Tijdens dit evenement treden popartiesten op met leden van het Concertgebouworkest.
De editie van dit jaar richt zich op jonge, veelbelovende muzikanten: singer-songwriters Jeangu Macrooy, MEAU, Pitou en componist Thomas Azier staan op het podium. Voor MEAU is het optreden extra spannend. De 21-jarige zangeres, bekend van haar hit ‘Dat heb jij gedaan’, maakt deze avond haar debuut in het Concertgebouw. Ze kan de kunst afkijken van Macrooy: sinds 2017 heeft hij er ieder jaar een concert mogen geven.
Avrotros zendt een registratie uit van deze bijzondere muzikale ontmoeting, die nog geen uur is afgelopen als de uitzending begint.
De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX