TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Stralend keken prins Johan Friso en Mabel Wisse Smit elkaar aan voor de camera. Hun verloving was net aangekondigd en de dag erop had de pers alleen maar lof voor de intelligente en bevlogen bruid in spe. Maar nog geen twee maanden later brokkelde haar smetteloze imago af.
Aan het woord in de laatste Koninklijke Kwesties is journalist Alies Pegtel. In 2003 bracht zij in maandblad Quote de primeur over wat Mabelgate zou gaan heten. De toekomstige prinses zou eind jaren 80 een 'liefdesaffaire' hebben gehad met drugsbaron Klaas Bruinsma.
Volgens Mabel was het een 'oppervlakkige vriendschap' geweest, terwijl Bruinsma's voormalige lijfwacht de geruchten juist bevestigde in een interview met Peter R. de Vries. Voor premier Balkenende was de maat vol.
De slotaflevering van Koninklijke Kwesties is op zaterdag 9 mei 2026 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen