TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koos van Plateringen schoof aan bij de talkshow om te praten over Eerlijk over alcohol, zijn podcast waarin hij spreekt over verslaving en zijn persoonlijke band met de fles.
Koos vertelde dat hij pas doorkreeg dat hij een probleemdrinker was toen hij werd weggestuurd bij het huwelijksfeest van Patty Brard. Van die avond kan hij zich weinig herinneren, maar hij heeft veel over zijn gedrag gehoord. Alcohol was voor Koos jarenlang een manier om zich goed te voelen, een patroon dat ontstond na een moeilijke jeugd waarin hij systematisch gepest werd om zijn geaardheid.
Programmamaker en voormalig Shownieuws-deskundige @KoosvanP leidde een succesvol leven, maar raakte verslaafd aan alcohol. ‘’Ieder weekend dronken worden was de normaalste zaak van de wereld. Het was een vlucht uit de realiteit en gaf zelfverzekerdheid. Ik schaamde mij.’’ #Op1 pic.twitter.com/t3DdaKKo9h — Op1 (@op1npo) November 13, 2020
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’