TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koos van Plateringen schoof aan bij de talkshow om te praten over Eerlijk over alcohol, zijn podcast waarin hij spreekt over verslaving en zijn persoonlijke band met de fles.
Koos vertelde dat hij pas doorkreeg dat hij een probleemdrinker was toen hij werd weggestuurd bij het huwelijksfeest van Patty Brard. Van die avond kan hij zich weinig herinneren, maar hij heeft veel over zijn gedrag gehoord. Alcohol was voor Koos jarenlang een manier om zich goed te voelen, een patroon dat ontstond na een moeilijke jeugd waarin hij systematisch gepest werd om zijn geaardheid.
Programmamaker en voormalig Shownieuws-deskundige @KoosvanP leidde een succesvol leven, maar raakte verslaafd aan alcohol. ‘’Ieder weekend dronken worden was de normaalste zaak van de wereld. Het was een vlucht uit de realiteit en gaf zelfverzekerdheid. Ik schaamde mij.’’ #Op1 pic.twitter.com/t3DdaKKo9h — Op1 (@op1npo) November 13, 2020
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij