TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike en Ahmed wonen met hun twee kinderen in een rijtjeswoning in Vianen en dat past eigenlijk net niet. Ahmed mist een computerkamer waar hij zich terug kan trekken om in alle rust te gamen en de kinderen komen speelruimte tekort. Misschien nog wel belangrijker: Maaike wil graag een derde kindje, maar daar is het huis echt te krap voor.
Presentator Caroline Tensen gaat naar Vianen om hen te helpen. Als ze hun woonwensen en hun budget in kaart hebben gebracht, gaan Alex van Keulen en Britta van Egmond voor ze aan de slag. Zoals in elke aflevering van Kopen of Slopen is het ook nu weer verrassend wat de makelaar en de architect voor elkaar weten te krijgen. Uiteindelijk moeten Ahmed en Maaike kiezen: gaan ze verhuizen of wordt het toch een verbouwing?
Kopen of Slopen is iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden