TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike en Ahmed wonen met hun twee kinderen in een rijtjeswoning in Vianen en dat past eigenlijk net niet. Ahmed mist een computerkamer waar hij zich terug kan trekken om in alle rust te gamen en de kinderen komen speelruimte tekort. Misschien nog wel belangrijker: Maaike wil graag een derde kindje, maar daar is het huis echt te krap voor.
Presentator Caroline Tensen gaat naar Vianen om hen te helpen. Als ze hun woonwensen en hun budget in kaart hebben gebracht, gaan Alex van Keulen en Britta van Egmond voor ze aan de slag. Zoals in elke aflevering van Kopen of Slopen is het ook nu weer verrassend wat de makelaar en de architect voor elkaar weten te krijgen. Uiteindelijk moeten Ahmed en Maaike kiezen: gaan ze verhuizen of wordt het toch een verbouwing?
Kopen of Slopen is iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater