TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike en Ahmed wonen met hun twee kinderen in een rijtjeswoning in Vianen en dat past eigenlijk net niet. Ahmed mist een computerkamer waar hij zich terug kan trekken om in alle rust te gamen en de kinderen komen speelruimte tekort. Misschien nog wel belangrijker: Maaike wil graag een derde kindje, maar daar is het huis echt te krap voor.
Presentator Caroline Tensen gaat naar Vianen om hen te helpen. Als ze hun woonwensen en hun budget in kaart hebben gebracht, gaan Alex van Keulen en Britta van Egmond voor ze aan de slag. Zoals in elke aflevering van Kopen of Slopen is het ook nu weer verrassend wat de makelaar en de architect voor elkaar weten te krijgen. Uiteindelijk moeten Ahmed en Maaike kiezen: gaan ze verhuizen of wordt het toch een verbouwing?
Kopen of Slopen is iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws