TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeven jaar geleden werden Shara en Ronald de gelukkige bezitters van een rijtjeswoning in Leidschendam. Ze waren toen nog met zijn tweeën en hadden daar meer dan voldoende ruimte, maar een paar jaar later werden zoon Damien en dochter Zoë geboren en werd het al een stuk krapper.
Inmiddels is er met de komst van twee viervoeters nog meer 'gezinsuitbreiding' waardoor er nu echt dringend behoefte is aan meer vierkante meters. Gelukkig komt het team van Kopen of Slopen ze te hulp.
Makelaar Alex van Keulen gaat op zoek naar een woning die aan de eisen van de familie voldoet. Ondertussen maakt architect Britta een plan om het huis van Shara en Ronald te verbouwen en het op die manier ruimer te maken. Nu is het aan het stel om te kiezen of ze voor een ander huis gaan, of dat ze hun vertrouwde stulp laten verbouwen.
Deze aflevering van Kopen of Slopen is op maandag 10 maart 2025 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s
07:54De TV van gisteren: Matige start voor realityserie De Bogaartjes