TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het had niet veel gescheeld of deze aflevering van Kopen Zonder Kijken was stopgezet. De wensenlijst van Vera en Casper maakt de zoektocht bijna onmogelijk voor makelaar Alex van Keulen en bouwdeskundige Bob Sikkes. Vera wil het liefst in hartje Leiden blijven wonen, vriend Casper is ook tevreden met een huis net buiten de stad.
Een woning aan het water met tuin of terras, minimaal drie slaapkamers en minstens 80 vierkante meter woonoppervlakte is haast niet te vinden in Leiden en omgeving. En zeker niet voor een bedrag van 375.000 euro.
Na een zoektocht van acht maanden wordt het tijd om de wensen bij te stellen. Dat maakt Van Keulen goed duidelijk. “De tijd dat je het ideale huis op de ideale plek voor de ideale prijs kon kopen, is voorbij.” (HH)
Eva Jinek komt met nieuwe rubriek in talkshow
12:27Wanneer is WNL op Zondag weer terug op tv?
12:03De Oranjezondag is vanaf deze datum weer terug op tv
10:31Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
10:13Deze BN'ers gaan de strijd aan in de eerste week van Prijzenjacht