TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het had niet veel gescheeld of deze aflevering van Kopen Zonder Kijken was stopgezet. De wensenlijst van Vera en Casper maakt de zoektocht bijna onmogelijk voor makelaar Alex van Keulen en bouwdeskundige Bob Sikkes. Vera wil het liefst in hartje Leiden blijven wonen, vriend Casper is ook tevreden met een huis net buiten de stad.
Een woning aan het water met tuin of terras, minimaal drie slaapkamers en minstens 80 vierkante meter woonoppervlakte is haast niet te vinden in Leiden en omgeving. En zeker niet voor een bedrag van 375.000 euro.
Na een zoektocht van acht maanden wordt het tijd om de wensen bij te stellen. Dat maakt Van Keulen goed duidelijk. “De tijd dat je het ideale huis op de ideale plek voor de ideale prijs kon kopen, is voorbij.” (HH)
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Flodder
22:14Kijkers in een scheur om kip onder arm en agenten in kano in Bureau Utrecht
20:42Ewout Genemans licht een tipje van de sluier op over volgende bestemming Bureau-serie
19:27Deze VIPS zien we in de winterspecial van Te Land, Ter Zee en in de Lucht
17:14Jammer, de NPO schrapt Zomergasten