TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het had niet veel gescheeld of deze aflevering van Kopen Zonder Kijken was stopgezet. De wensenlijst van Vera en Casper maakt de zoektocht bijna onmogelijk voor makelaar Alex van Keulen en bouwdeskundige Bob Sikkes.
Vera wil het liefst in hartje Leiden blijven wonen. Vriend Casper is ook tevreden met een huis net buiten de stad. Een woning aan het water met tuin of terras, minimaal drie slaapkamers en 80 vierkante meter woonoppervlakte is haast niet te vinden in Leiden en omgeving. En zeker niet voor een bedrag van 375.000 euro.
Na een zoektocht van acht maanden wordt het tijd om de wensen bij te stellen. Dat maakt Van Keulen goed duidelijk. "De tijd dat je het ideale huis op de ideale plek voor de ideale prijs kon kopen, is voorbij." (HH)
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad