TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het had niet veel gescheeld of deze aflevering van Kopen Zonder Kijken was stopgezet. De wensenlijst van Vera en Casper maakt de zoektocht bijna onmogelijk voor makelaar Alex van Keulen en bouwdeskundige Bob Sikkes.
Vera wil het liefst in hartje Leiden blijven wonen. Vriend Casper is ook tevreden met een huis net buiten de stad. Een woning aan het water met tuin of terras, minimaal drie slaapkamers en 80 vierkante meter woonoppervlakte is haast niet te vinden in Leiden en omgeving. En zeker niet voor een bedrag van 375.000 euro.
Na een zoektocht van acht maanden wordt het tijd om de wensen bij te stellen. Dat maakt Van Keulen goed duidelijk. "De tijd dat je het ideale huis op de ideale plek voor de ideale prijs kon kopen, is voorbij." (HH)
Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg
08:26Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’
06:47Vanavond op TV: Code of silence, The winner takes it all, Tears of the Sun
01:50Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter