TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met drie - van de vier - kinderen, vier hondjes en twee cavia's wonen Ferry en Sabine in een royaal droomhuis in Zoetermeer. Toch hebben ze besloten een stapje terug te doen. De kinderen gaan uit huis en het zou fijn als niet alle maandinkomsten op gaan aan wonen.
Het is een nieuwe levensfase, beseffen Ferry en Sabine heel goed. Zelf hebben ze al een jaar het hele internet afgestruind. Iets geschikts vinden is lastig, daar schakelen ze graag Kopen Zonder Kijken voor in.
Makelaar Van Keulen laat het stel inzien dat ze hun wensenlijstje wel moeten aanpassen. Heel duidelijk gaven Sabine en Ferry aan dat ze een karakteristiek huis wensen met veel groen rondom. Het huis dat Alex voor hen koopt, is een moderne tussenwoning. Gaat dat wel goed komen? (HH)
De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'