TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met drie - van de vier - kinderen, vier hondjes en twee cavia's wonen Ferry en Sabine in een royaal droomhuis in Zoetermeer. Toch hebben ze besloten een stapje terug te doen. De kinderen gaan uit huis en het zou fijn als niet alle maandinkomsten op gaan aan wonen.
Het is een nieuwe levensfase, beseffen Ferry en Sabine heel goed. Zelf hebben ze al een jaar het hele internet afgestruind. Iets geschikts vinden is lastig, daar schakelen ze graag Kopen Zonder Kijken voor in.
Makelaar Van Keulen laat het stel inzien dat ze hun wensenlijstje wel moeten aanpassen. Heel duidelijk gaven Sabine en Ferry aan dat ze een karakteristiek huis wensen met veel groen rondom. Het huis dat Alex voor hen koopt, is een moderne tussenwoning. Gaat dat wel goed komen? (HH)
Komende week in GTST: Resonerende revelaties en de tragische terugval
20:21Alex uit Over Mijn Lijk neemt afscheid van familie en vrienden in hospice: 'Mooi, maar heel verdrietig'
19:50Kopen Zonder Kijken-stel onthult wat er op de tegeltjes voor Chantal Janzen en de rest stond
15:46URK! is terug: Gerda en Mathilde juichen bij de weegschaal
14:20Ilse DeLange spreekt The Voice-collega aan op regels: 'Dat mag niet'