TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gijs en Sophie hebben net hun tweede dochter gekregen en dat geeft ruimtegebrek in hun Amsterdamse huurappartement. Het stel heeft de zinnen gezet op Haren of Groningen.
In Groningen heeft Gijs zijn bedrijf en Sophie gaat er binnenkort aan een nieuwe baan beginnen. Bovendien woont hun familie er. Gijs is al minstens dertig keer op en neer geweest naar hun mogelijk toekomstige woonplaats, haast een fulltimebaan erbij. Daarom geeft hij graag de zoektocht uit handen aan Kopen zonder kijken.
"Niet makkelijk", vindt Alex van Keulen gezien hun wensen. Om alle kansen op een huis te vergroten stopt het stel 50.000 euro extra in de pot. Als hun huis gevonden is, mag styliste Roos Reedijk aan de slag. Zij heeft carte blanche gekregen en is kwistig met kleuren. (HH)
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'