TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gijs en Sophie hebben net hun tweede dochter gekregen en dat geeft ruimtegebrek in hun Amsterdamse huurappartement. Het stel heeft de zinnen gezet op Haren of Groningen.
In Groningen heeft Gijs zijn bedrijf en Sophie gaat er binnenkort aan een nieuwe baan beginnen. Bovendien woont hun familie er. Gijs is al minstens dertig keer op en neer geweest naar hun mogelijk toekomstige woonplaats, haast een fulltimebaan erbij. Daarom geeft hij graag de zoektocht uit handen aan Kopen zonder kijken.
"Niet makkelijk", vindt Alex van Keulen gezien hun wensen. Om alle kansen op een huis te vergroten stopt het stel 50.000 euro extra in de pot. Als hun huis gevonden is, mag styliste Roos Reedijk aan de slag. Zij heeft carte blanche gekregen en is kwistig met kleuren. (HH)
Partnerbijdrage
Oud-Oranjehelden halen WK-herinneringen op in speciale editie van De Reünie
14:00Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’