TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Blij nieuws voor Roy en Deveny: ze verwachten een baby. De aankomende geboorte is meteen ook de deadline voor hun zoektocht naar een eigen huis. De twee zijn al drie jaar samen en vertellen in Kopen Zonder Kijken dat ze nu nog allebei bij hun ouders wonen. Dat betekent dat ze veel heen en weer rijden. Daar moet een einde aan komen, maar een woning vinden is niet makkelijk.
Zo vertelt makelaar Alex van Keulen dat hun budget van 210.000 euro een serieuze uitdaging is. Zéker omdat op het wensenlijstje van de jonge aanstaande ouders sowieso drie slaapkamers staan. En dan is er nóg een klein probleem: de twee zijn het niet eens over hun toekomstige woonplaats. Roy wil graag in Den Bosch blijven wonen, terwijl Deveny de voorkeur geeft aan Oosterhout. (HH)
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten