TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Niet vaak maakte een Kopen Zonder Kijken-aflevering zo veel indruk als die van Kim en Paul. Hierin zochten de dertigers een koophuis in de omgeving van Utrecht, voor hen en hun drie pleegkinderen.
Makelaar - en zelf pleegouder - Alex van Keulen deed extra zijn best voor het koppel, kijkers waren massaal onder de indruk van hun verhaal en Pleegzorg Nederland kreeg in dezelfde week driehonderd informatieaanvragen binnen. Vijf keer zo veel als normaal.
De piek leverde Kopen Zonder Kijken ook nog een nominatie op voor de Televizier-Ring Impact. Die ging uiteindelijk naar de tv-registratie van het afscheidsconcert van Rob de Nijs. En Kim en Paul? Zij konden hun tranen niet bedwingen toen ze voor de eerste keer hun nieuwe huis zagen.
Kopen Zonder Kijken is op dinsdag 18 juni om 22:00 uur te zien op RTL 4. (HH)
Klem met Jacob Derwig en Barry Atsma vanaf deze maand te streamen bij Netflix
10:05Dit zijn alle Zomergasten van 2025
10:00Suse van Kleef heeft alle vertrouwen in de Oranjeleeuwinnen: 'Ze kunnen Europees kampioen worden'
09:55Eigen Huis & Tuin-klusser Nico Zwinkels (80) overleden
09:23Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?