TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De grote inzamelingsactie van Giro 555 afgelopen maandag bewees hoeveel Nederland zich inzet voor onder andere Oekraïense vluchtelingen. Maar er zijn nog veel meer initiatieven die zich hiervoor inzetten. De KRO-NCRV komt met een nieuw programma en volgt deze mensen die hulp bieden.
Vanaf volgende week komt de KRO-NCRV met het dagelijkse programma Nederland Geeft Thuis. In het programma zijn verschillende initiatieven van Nederlanders te zien die hun huis openstellen om vluchtelingen op te vangen.
"Nederlandse gezinnen en kerken stellen hun harten en huizen open om mensen zonder thuis, van waar ook ter wereld, op te vangen,” aldus de omroep. "Met Nederland Geeft Thuis laten we hartverwarmende initiatieven zien. Het programma wil zo Nederland inspireren om ook thuis te geven voor mensen zonder thuis."
De uitzendingen worden gemaakt in samenwerking met Kansfonds en Kerk in Actie.
Nederland Geeft Thuis is vanaf woensdag 16 maart elke werkdag om 19.00 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien