TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De priester in Nederland heeft het druk. Gemeenten worden groter, kerksluitingen brengen stress met zich mee en het aantal vrijwilligers neemt af. Er komt steeds meer op het bordje van de priester terecht en dat blijft niet zonder gevolgen.
Het Katholiek Nieuwsblad besteedde vorig jaar al aandacht aan priesters die emotioneel een fysiek uitgeput raakten. David van Dijk kreeg enkele jaren geleden een burn-out. Daar heeft hij van geleerd, vertelt hij in het interview met het blad. “Ik ben een mens en als ik mijn menselijke accu niet kan opladen, kan ik ook niets voor mensen betekenen.”
Van Dijk komt ook in Kruispunt aan het woord, samen met twee andere priesters. Zij vertellen over volle agenda’s, het gevoel dat ze altijd aan moeten staan en hun roeping.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo