TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De priester in Nederland heeft het druk. Gemeenten worden groter, kerksluitingen brengen stress met zich mee en het aantal vrijwilligers neemt af. Er komt steeds meer op het bordje van de priester terecht en dat blijft niet zonder gevolgen.
Het Katholiek Nieuwsblad besteedde vorig jaar al aandacht aan priesters die emotioneel een fysiek uitgeput raakten. David van Dijk kreeg enkele jaren geleden een burn-out. Daar heeft hij van geleerd, vertelt hij in het interview met het blad. “Ik ben een mens en als ik mijn menselijke accu niet kan opladen, kan ik ook niets voor mensen betekenen.”
Van Dijk komt ook in Kruispunt aan het woord, samen met twee andere priesters. Zij vertellen over volle agenda’s, het gevoel dat ze altijd aan moeten staan en hun roeping.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1