TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Deze realityserie volgt de hulpverleners van Los Angeles County Fire Department (LACoFD). Deze organisatie werd opgericht in 1923 en houdt zich bezig met het voorkomen en bestrijden van branden in zestig steden in Californië. Onder de 4700 werknemers bevinden zich uiteraard brandweerlieden, maar ook paramedici en kustwachters.
In deze aflevering is onder meer te zien hoe LACoFD een reddingsactie uitvoert op de 35 kilometer lange Sunset Boulevard in Hollywood. Als deze klus is geklaard moeten de brandweerlieden uitrukken naar een nieuwe melding: er is een botsing tussen verschillende auto's geweest en daardoor is brand ontstaan. Haast is geboden, want de plek waar het ongeval heeft plaatsgevonden ligt dicht in de buurt van een groot tankstation.
LA Fire and Rescue zie je vanaf 26 maart 2025 iedere woensdag om 21:20 uur op Veronica.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij