TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Misschien komt de naam Stefani Joanne Angelina Germanotta weleens voorbij. Haar artiestennaam Lady Gaga is alleen een stuk bekender. De singer-songwriter en actrice brak namelijk zo door in 2008 toen haar eerste singles Just Dance en Poker Face een enorm succes werden. Ze kreeg lovende recensies, nominaties en prijzen voor de hoofdrollen in A Star Is Born (2018) en House of Gucci (2021).
Toch is er nog iets anders waarmee ze de blits steelt: haar gewaagde modekeuzes op de rode lopers. Zoals op de 2010 MTV Video Music Awards, waar ze een jurk van rauw vlees droeg. Ze ziet haar kledingstijl als een eerbetoon aan de kunstenaar Andy Warhol.
In Lady Gaga: Glory wordt meer duidelijk over Gaga's leven, aan de hand van interviews, archiefbeelden van liveshows en vooral heel veel muziek.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht