TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Misschien komt de naam Stefani Joanne Angelina Germanotta weleens voorbij. Haar artiestennaam Lady Gaga is alleen een stuk bekender. De singer-songwriter en actrice brak namelijk zo door in 2008 toen haar eerste singles Just Dance en Poker Face een enorm succes werden. Ze kreeg lovende recensies, nominaties en prijzen voor de hoofdrollen in A Star Is Born (2018) en House of Gucci (2021).
Toch is er nog iets anders waarmee ze de blits steelt: haar gewaagde modekeuzes op de rode lopers. Zoals op de 2010 MTV Video Music Awards, waar ze een jurk van rauw vlees droeg. Ze ziet haar kledingstijl als een eerbetoon aan de kunstenaar Andy Warhol.
In Lady Gaga: Glory wordt meer duidelijk over Gaga's leven, aan de hand van interviews, archiefbeelden van liveshows en vooral heel veel muziek.
Partnerbijdrage
Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'