TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Misschien komt de naam Stefani Joanne Angelina Germanotta weleens voorbij. Haar artiestennaam Lady Gaga is alleen een stuk bekender. De singer-songwriter en actrice brak namelijk zo door in 2008 toen haar eerste singles Just Dance en Poker Face een enorm succes werden. Ze kreeg lovende recensies, nominaties en prijzen voor de hoofdrollen in A Star Is Born (2018) en House of Gucci (2021).
Toch is er nog iets anders waarmee ze de blits steelt: haar gewaagde modekeuzes op de rode lopers. Zoals op de 2010 MTV Video Music Awards, waar ze een jurk van rauw vlees droeg. Ze ziet haar kledingstijl als een eerbetoon aan de kunstenaar Andy Warhol.
In Lady Gaga: Glory wordt meer duidelijk over Gaga's leven, aan de hand van interviews, archiefbeelden van liveshows en vooral heel veel muziek.
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden