TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen is een van de bekendste fans van Lang Leve de Liefde. Weer thuis in Drenthe na de opnames van Vandaag Inside kijkt hij vaak naar de datingshow, waarin twee onbekenden minimaal 24 uur met elkaar in een huis verblijven.
Twee jaar geleden kreeg Derksen in zijn talkshow zelfs een liefdesboodschap van een deelneemster. Hij kon haar woorden wel waarderen, maar met Valentijnsdag heeft hij niet veel: "Ik houd me niet bezig met die commerciële flauwekul."
Commercieel of niet, het zou mooi zijn op de dag van de liefde een vers stel hand in hand het huis verlaat. Bij de duizendste aflevering afgelopen najaar meldden de makers dat het programma al meer dan 160 matches en twee huwelijken heeft opgeleverd.
Lang Leve de Liefde is iedere werkdag om 18:55 uur te zien op SBS6.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan