TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel en schrijver Martin Hendriksma eindigen Langs de Kust aan de Groningse kust. In de haven van Lauwersoog ontmoet Stapel wadvisser Barbara Geertsema waarmee hij samen op pad gaat.
Als onderdeel van stichting Goede Vissers zet Geertsema zich in voor duurzame visvangst, waarbij vissers zo weinig mogelijk schade toebrengen aan de zeebodem. Hoewel hij niet van oesters houdt, gaat Stapel ze rapen én proeven. Met Hendriksma bezoekt hij later de kleinste zeehaven van het land, maar eerst gaan de mannen naar Openluchtmuseum Het Hoogeland. Ze leren er meer over de geschiedenis van het Groningse boerenleven aan de kust. Meer dan honderd jaar geleden maakten zogenoemde herenboeren daar de dienst uit. Terwijl zij in fraaie huizen woonden, moesten hun landarbeiders het met veel minder rooien.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België