TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel en schrijver Martin Hendriksma eindigen Langs de Kust aan de Groningse kust. In de haven van Lauwersoog ontmoet Stapel wadvisser Barbara Geertsema waarmee hij samen op pad gaat.
Als onderdeel van stichting Goede Vissers zet Geertsema zich in voor duurzame visvangst, waarbij vissers zo weinig mogelijk schade toebrengen aan de zeebodem. Hoewel hij niet van oesters houdt, gaat Stapel ze rapen én proeven. Met Hendriksma bezoekt hij later de kleinste zeehaven van het land, maar eerst gaan de mannen naar Openluchtmuseum Het Hoogeland. Ze leren er meer over de geschiedenis van het Groningse boerenleven aan de kust. Meer dan honderd jaar geleden maakten zogenoemde herenboeren daar de dienst uit. Terwijl zij in fraaie huizen woonden, moesten hun landarbeiders het met veel minder rooien.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten