TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Laurent - De Rebelse Prins staat het filantropische werk van de Belgische prins centraal. Hij zet zich onder meer in voor duurzaamheid en dierenwelzijn. Zijn passie voor dieren leverde de prins zelfs de bijnaam ‘Monseigneur Woef’ op. Zo staat hij al bijna dertig jaar aan het hoofd van een stichting die ondersteuning biedt aan mensen die de rekening van de dierenarts niet kunnen betalen.
Maar ook in zijn rol als filantroop is prins Laurent niet wars van opmerkelijke uitspraken. “Kan jij je even inbeelden wat de intellectuele rijkdom zou zijn om te kunnen spreken met een inktvis, een mug, een vogel, een walvis?” filosofeert hij op de website van zijn stichting. “Wat een geluk en wat een intellectuele verrijking zou dat zijn.”
De slotaflevering van Laurent - De Rebelse Prins is op zondag 7 juli 2024 om 23:10 uur te zien op NPO 2.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'