TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van Laurent - De Rebelse Prins staat het filantropische werk van de Belgische prins centraal. Hij zet zich onder meer in voor duurzaamheid en dierenwelzijn. Zijn passie voor dieren leverde de prins zelfs de bijnaam ‘Monseigneur Woef’ op. Zo staat hij al bijna dertig jaar aan het hoofd van een stichting die ondersteuning biedt aan mensen die de rekening van de dierenarts niet kunnen betalen.
Maar ook in zijn rol als filantroop is prins Laurent niet wars van opmerkelijke uitspraken. “Kan jij je even inbeelden wat de intellectuele rijkdom zou zijn om te kunnen spreken met een inktvis, een mug, een vogel, een walvis?” filosofeert hij op de website van zijn stichting. “Wat een geluk en wat een intellectuele verrijking zou dat zijn.”
De slotaflevering van Laurent - De Rebelse Prins is op zondag 7 juli 2024 om 23:10 uur te zien op NPO 2.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker