TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe goed Joris Linssen zich ook voorbereidde op de komst van zijn biologische kinderen en pleegkinderen, hij wist nooit helemaal wat hem te wachten stond. De presentator herkent zich dan ook in het Bijbelverhaal waarin Jozef en Maria het nieuws krijgen dat er een zoon op komst is.
In Lazarus vraagt presentatrice Marleen Stelling zich af hoe Linssen met zijn onzekerheid is omgegaan. Dat hij ook kinderen zonder veilige plek een thuis wilde geven, komt in ieder geval deels door zijn geliefde stiefvader Louis over wie hij dit jaar een boek uitbracht. Die groeide op in meerdere pleeggezinnen, al waren het geen gelukkige tijden. Louis raakte verslaafd aan alcohol, maar vond uiteindelijk bij Linssens moeder en haar kinderen een veilige thuishaven.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'