TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lego Masters kenden we al vanuit de televisiestudio, maar in deze reeks bouwen de kandidaten op verschillende locaties. "We zijn nu op zulke bijzondere plekken, dat vind ik nóg leuker", zo vertelde presentator Ruben Nicolai eerder aan Televizier.
Inmiddels zijn nog vier teams over, die voor deze aflevering opduiken in het Hoge Noorden, waar ze te gast zijn in het Groninger Museum. Dat brengt een extra element met zich mee, want in het museum is het niet toegestaan om te rennen, terwijl de Lego-opdracht wederom onder grote tijdsdruk wordt uitgevoerd.
De grootste spanning zit bij het oranje team, waar de leden het niet helemaal eens zijn over het plan van aanpak. Ondertussen gaat er veel mis tijdens het bouwen en tikt de klok natuurlijk gewoon door.
Lego Masters: Out of the Box is elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René