TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lego Masters kenden we al vanuit de televisiestudio, maar in deze reeks bouwen de kandidaten op verschillende locaties. "We zijn nu op zulke bijzondere plekken, dat vind ik nóg leuker", zo vertelde presentator Ruben Nicolai eerder aan Televizier.
Inmiddels zijn nog vier teams over, die voor deze aflevering opduiken in het Hoge Noorden, waar ze te gast zijn in het Groninger Museum. Dat brengt een extra element met zich mee, want in het museum is het niet toegestaan om te rennen, terwijl de Lego-opdracht wederom onder grote tijdsdruk wordt uitgevoerd.
De grootste spanning zit bij het oranje team, waar de leden het niet helemaal eens zijn over het plan van aanpak. Ondertussen gaat er veel mis tijdens het bouwen en tikt de klok natuurlijk gewoon door.
Lego Masters: Out of the Box is elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom