TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De deelnemers aan Lego Masters: Out of the Box krijgen de komende weken wat kleur op de wangen. Nadat de vorige edities van het blokjesprogramma allemaal in een donkere studio plaatsvonden, lokken presentatoren Ruben Nicolai en Kürt Rogiers de acht duo’s nu naar diverse locaties in Nederland en België.
De teams leren elkaar in deze eerste aflevering kennen op het station van Amsterdam en reizen vanaf daar gezamenlijk per trein naar Brussel. Onderweg hoeven ze zich niet te vervelen, want ze mogen meteen aan de slag met de eerste opdracht: een souvenir uit Brussel namaken.
In de volgende afleveringen gaan de deelnemers onder meer naar de Efteling, het Rijksmuseum en de kaasmarkt in Alkmaar. De grote finale is in Legoland in Billund, Denemarken.
Lego Masters is vanaf 6 februari 2025 elke donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Videoland deelt eerste beelden van House of Villains
13:28Sylvia Geersen reageert op exit in Het Zwaard van Damocles
12:29RTL past Expeditie Robinson niet aan ondanks haatreacties en kritiek
11:46De Hanslers: Monique huilt tranen met tuiten, 'Doe normaal!'
11:11Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?