TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De deelnemers aan Lego Masters: Out of the Box krijgen de komende weken wat kleur op de wangen. Nadat de vorige edities van het blokjesprogramma allemaal in een donkere studio plaatsvonden, lokken presentatoren Ruben Nicolai en Kürt Rogiers de acht duo’s nu naar diverse locaties in Nederland en België.
De teams leren elkaar in deze eerste aflevering kennen op het station van Amsterdam en reizen vanaf daar gezamenlijk per trein naar Brussel. Onderweg hoeven ze zich niet te vervelen, want ze mogen meteen aan de slag met de eerste opdracht: een souvenir uit Brussel namaken.
In de volgende afleveringen gaan de deelnemers onder meer naar de Efteling, het Rijksmuseum en de kaasmarkt in Alkmaar. De grote finale is in Legoland in Billund, Denemarken.
Lego Masters is vanaf 6 februari 2025 elke donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Independence Day: Resurgence
21:24Amber Kortzorg baalt van stoppen Kassa: 'Verbijsterd'
16:00Benieuwd naar de reallifesoap van De Boogaartjes? Wij weten de releasedatum
15:16Kürt Rogiers geniet van Nederlandse talkshows en van déze in het bijzonder
14:51Fan van kerstcommercials op tv? Op deze datum gaan ze allemaal in première