TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat iedereen zijn eigen vorm probeert te vinden om het verlies van een kind te verwerken, blijkt in deze slotaflevering van Leven naast de Dood. Zo'n dertig jaar geleden verloor Rien zijn zoon Reinier. Reinier woonde en studeerde in Tel Aviv en was bezig aan de eindstage van zijn studie fysiotherapie. Een bomaanslag kostte hem het leven.
Het verlies van zijn zoon heeft Rien diep geraakt en hij heeft er jarenlang last van gehad. Tegenwoordig is hij bestuurslid bij de Federatie Nabestaanden Geweldsslachtoffers en helpt hij bij het organiseren van bijeenkomsten voor nabestaanden van geweldsslachtoffers.
Ook bezoekt hij regelmatig het graf van zijn zoon. Het contact met lotgenoten helpt hem bij het verwerken van zijn rouw en is voor hem van onschatbare waarde.
Leven naast de Dood is op dinsdag 4 juni om 21:31 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?