TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dat iedereen zijn eigen vorm probeert te vinden om het verlies van een kind te verwerken, blijkt in deze slotaflevering van Leven naast de Dood. Zo'n dertig jaar geleden verloor Rien zijn zoon Reinier. Reinier woonde en studeerde in Tel Aviv en was bezig aan de eindstage van zijn studie fysiotherapie. Een bomaanslag kostte hem het leven.
Het verlies van zijn zoon heeft Rien diep geraakt en hij heeft er jarenlang last van gehad. Tegenwoordig is hij bestuurslid bij de Federatie Nabestaanden Geweldsslachtoffers en helpt hij bij het organiseren van bijeenkomsten voor nabestaanden van geweldsslachtoffers.
Ook bezoekt hij regelmatig het graf van zijn zoon. Het contact met lotgenoten helpt hem bij het verwerken van zijn rouw en is voor hem van onschatbare waarde.
Leven naast de Dood is op dinsdag 4 juni om 21:31 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?