TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat iedereen zijn eigen vorm probeert te vinden om het verlies van een kind te verwerken, blijkt in deze slotaflevering van Leven naast de Dood. Zo'n dertig jaar geleden verloor Rien zijn zoon Reinier. Reinier woonde en studeerde in Tel Aviv en was bezig aan de eindstage van zijn studie fysiotherapie. Een bomaanslag kostte hem het leven.
Het verlies van zijn zoon heeft Rien diep geraakt en hij heeft er jarenlang last van gehad. Tegenwoordig is hij bestuurslid bij de Federatie Nabestaanden Geweldsslachtoffers en helpt hij bij het organiseren van bijeenkomsten voor nabestaanden van geweldsslachtoffers.
Ook bezoekt hij regelmatig het graf van zijn zoon. Het contact met lotgenoten helpt hem bij het verwerken van zijn rouw en is voor hem van onschatbare waarde.
Leven naast de Dood is op dinsdag 4 juni om 21:31 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen