TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlos twijfelde geen moment toen hij gevraagd werd deel te nemen aan Leven Zonder Letters. Hij wil laten zien dat je met doorzettingsvermogen ver kan komen.
“Ondanks de vele tegenslagen die ik heb gehad, bereik ik altijd mijn doel. Het kost soms wat meer tijd”, zegt hij op zijn sociale media. Hij had geen gemakkelijke jeugd en maakte zijn opleiding niet af. Wel is hij een harde werker en helpt hij graag jongeren die het zwaar hebben. Inmiddels is hij taalmaatje. Ook wil Carlos graag een danswedstrijd organiseren en daar gaat Frans Bauer hem bij helpen.
In deze aflevering ook het verhaal van Ria. Door een vervelende ervaring stopte ze met schrijven. Toen haar dochter overleed, verloor ze ook nog haar stem. Bauer helpt haar deze periode achter zich te laten.
Meer zien? Kijk dan op maandag 4 december vanaf 21:30 uur naar AVROTROS op NPO1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten