TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlos twijfelde geen moment toen hij gevraagd werd deel te nemen aan Leven Zonder Letters. Hij wil laten zien dat je met doorzettingsvermogen ver kan komen.
“Ondanks de vele tegenslagen die ik heb gehad, bereik ik altijd mijn doel. Het kost soms wat meer tijd”, zegt hij op zijn sociale media. Hij had geen gemakkelijke jeugd en maakte zijn opleiding niet af. Wel is hij een harde werker en helpt hij graag jongeren die het zwaar hebben. Inmiddels is hij taalmaatje. Ook wil Carlos graag een danswedstrijd organiseren en daar gaat Frans Bauer hem bij helpen.
In deze aflevering ook het verhaal van Ria. Door een vervelende ervaring stopte ze met schrijven. Toen haar dochter overleed, verloor ze ook nog haar stem. Bauer helpt haar deze periode achter zich te laten.
Meer zien? Kijk dan op maandag 4 december vanaf 21:30 uur naar AVROTROS op NPO1.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)