TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een landgoed onderhouden vergt heel wat geld en mankracht. De nieuwe achtdelige realityserie Liefde voor het Landgoed volgt de bewoners van zes Nederlandse kastelen en buitenplaatsen. Allemaal hopen zij het familielandgoed te behouden voor de volgende generaties, maar dit gaat niet zonder slag of stoot.
Zo willen Willem en Aert van landgoed Maarsbergen graag hun ouders opvolgen, maar niet voordat het hoofdhuis grondig is gemoderniseerd. En de 93-jarige Agnes Kamerlingh Onnes-barones van Dedem heeft hulp nodig om op kasteel Vosbergen te kunnen blijven wonen. Gelukkig krijgt ze thuiszorg en springen haar twee dochters bij.
Ook de bewoners van landgoed Oolde, landgoed Wickenburgh, Het Huys ten Donck en kasteel Heeze komen in deze reeks aan bod.
Liefde voor het Landgoed is vanaf vrijdag 12 april vanaf 21:30 uur te zien bij MAX op NPO1. De voice-over is in handen van André van Duin.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'