TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een landgoed onderhouden vergt heel wat geld en mankracht. De nieuwe achtdelige realityserie Liefde voor het Landgoed volgt de bewoners van zes Nederlandse kastelen en buitenplaatsen. Allemaal hopen zij het familielandgoed te behouden voor de volgende generaties, maar dit gaat niet zonder slag of stoot.
Zo willen Willem en Aert van landgoed Maarsbergen graag hun ouders opvolgen, maar niet voordat het hoofdhuis grondig is gemoderniseerd. En de 93-jarige Agnes Kamerlingh Onnes-barones van Dedem heeft hulp nodig om op kasteel Vosbergen te kunnen blijven wonen. Gelukkig krijgt ze thuiszorg en springen haar twee dochters bij.
Ook de bewoners van landgoed Oolde, landgoed Wickenburgh, Het Huys ten Donck en kasteel Heeze komen in deze reeks aan bod.
Liefde voor het Landgoed is vanaf vrijdag 12 april vanaf 21:30 uur te zien bij MAX op NPO1. De voice-over is in handen van André van Duin.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans