TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door corona waren internationale reizen twee jaar moeilijk, waardoor veel families en vrienden elkaar lang hebben moeten missen. Het liefst zou Robert ten Brink het woord nooit meer horen, maar corona is wel de reden dat een nieuwe reeks van Love Is in the Air twee jaar op zich liet wachten. De pandemie maakte internationale reizen lange tijd zo goed als onmogelijk, terwijl het verlangen naar contact met dierbaren alleen maar toenam. Nu het luchtruim weer open is, is het tijd om de schade in te halen.
Dat daar behoefte aan is concludeerde Ten Brink afgelopen december al toen hij voor de kerstspecial van All You Need Is Love op pad ging. In Love Is in the Air draait het dan net als in de kerstspecial niet alleen om romantische liefdesverhalen. Ook ouders, kinderen en kleinkinderen, vrienden of verre familieleden maken kans om door Robert en zijn team verrast te worden met bijzonder bezoek uit alle windstreken.
Let wel: Love Is in the Air duurt dit jaar maar een halfuur per aflevering. Voorheen was dit een uur.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?