TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Kijkers van The Voice Kids keken vrijdag verbaasd naar RTL4 toen ze ineens Maan als coach zagen. De zangeres verving bij de talentenjacht vriend Snelle, die bij de opnames verstek moest laten gaan vanwege een burn-out.
Zodoende kreeg Maan de regie over team Snelle en daar kwam ook nog eens ontzettend veel toeval bij kijken. De laatste battle tussen Mijntje, Eden en Eva werd namelijk uitgevochten via het nummer Nog even niet, van jawel, Maan.
Maan deelde op haar Instagram wat beelden van achter de schermen waarbij ze in gesprek ging met de drie zangeresjes. Nadat ze uitlegde wat een ziel zonder kras, een zin uit het nummer, betekende, smolt het hart van de zangeres enorm. Het werken met kinderen was niet geheel nieuw voor de Bergse, want eerder was ze onderdeel van Superkids.
De 24-jarige Maan was met haar invalbaan bij The Voice Kids min of meer terug op het oude nest. In 2016 wist ze de volwassen versie van de talentenjacht namelijk op haar naam te schrijven. Als één van de weinigen heeft Maan er daarna een glansrijke carrière in de muziekwereld aan overgehouden.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight
19:00Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back