TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Maan werd bij haar hit Ze huilt maar ze lacht begeleid door Cheyenne, maar na een aantal zinnen was de 22-jarige gitariste de noten kwijt. "Ben je het kwijt? Zullen we het even rustig doornemen, of kun je dat het beste met iemand uit het orkest?", vraagt Maan aan Cheyenne, die niet veel later wordt bijgestaan door Peter Tiehuis van het Metropole Orkest.
Maan, die in 2016 de winnares was van The Voice of Holland, liet daarna alles vallen om Cheyenne bij te staan en haar niet veel later weer te laten stralen. Op social media werd Maan bedolven onder de complimenten. De regie van Het Knoopgala kreeg het daarentegen te verduren, omdat men vond dat het fragment zeker de uitzending had moeten halen. Gelukkig hebben wij de beelden. Geniet ervan!
Dit stukje heeft de uitzending niet gehaald, maar wilden we je niet onthouden 🥰 @MAAN helpt gitarist Cheyenne als ze het even niet meer weet... Prachtig toch? Cheyenne herpakt zich en zet een waanzinnig optreden neer, vanavond te zien!
📺 Vanavond 20:30 @NPO1 #KnoopGala pic.twitter.com/DauqgQNenu — HandicapNL (@HandicapNL) December 22, 2020
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint