TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van de Elfstedentriatlon lijkt in zicht voor Maarten van der Weijden. Als alles volgens planning verloopt is hij inmiddels bezig aan de derde discipline: het lopen van de Elfstedentocht. De verwachting is dat hij op zaterdag finisht.
De oud-topsporter - die met zijn actie zoveel mogelijk geld inzamelt voor kankeronderzoek - heeft dan zwemmend, fietsend en wandelend in totaal 600 kilometer afgelegd. Onderweg kreeg hij enorm veel support van mensen die een stuk van de route samen met hem aflegden. “Het is voor ieder wat wils. Ook al wil je 500 meter lopen, 5 kilometer wandelen of desnoods het hele stuk meefietsen”, vertelde hij vooraf op NPO Radio 2.
Al deze deelnemers helpen mee om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor kankeronderzoek.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur