TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén van de deelnemers bleek in een eerdere aflevering Angela de Jong te zijn. De columniste zit vaak aan talkshowtafels, maar dat ze ook haar opwachting zou maken in Make Up Your Mind hadden weinig mensen verwacht.
Als mystery queen Ivana Say Something maakte Angela indruk. In Renze op Zondag gaf ze aan dat het optreden voor haar ook heel bijzonder was. “Ik kan me niet herinneren dat ik de afgelopen jaren voor iets van werk zo nerveus ben geweest”, vertelde de columnist lachend.
“Ik was als de dood dat ik onderuit zou gaan daar op het podium. Het was maar hopen dat het moment een beetje normaal verliep en dat het snel voorbij was.” Waarom deed ze zichzelf dit dan aan? “Ik zie mijn eigen kinderen, die worden groter en gaan zich dingen afvragen. Ik hoop van harte dat zij gewoon kunnen zijn wie ze zijn”, aldus Angela.
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4 en de volgende dag terug te kijken bij Videoland.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten