TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Nog één keer dat korset zo strak aansnoeren dat ze nauwelijks lucht meer krijgen, nog één keer pijn lijden op veel te hoge hakken, nog één keer lipsyncen alsof hun leven ervan afhangt. Het einde is in zicht voor BN’ers die de finale van Make Up Your Mind hebben gehaald.
Nadat de kunstenaars achter de schermen hen voor de laatste keer hebben omgetoverd tot prachtige dragqueens gaan ze nog een keer de bühne op om de show van hun leven te geven. Daarna beslist de vakjury onder leiding van Envy Peru welke queen dit vijfde seizoen van het programma wint.
En, misschien nog wel belangrijker: het publiek komt eindelijk te weten welke bekende Nederlanders er schuilgaan achter personages als Pam Je Haar Danst, Goldie Locks, Super Casy, Minnie Belle, Bonny On Fire en Marga Brult.
De finale van Make up Your Mind is op zaterdag 26 april 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 4.
RTL werkt al aan nieuw seizoen De Verraders: opnamen dit najaar
11:44GTST-fans ontdekken hint in teaser zomercliff: 'Valentijn Sanders keert terug'
11:01Floris vertelt over zijn langdurige en fanatieke deelname aan De bondgenoten
09:55Dyantha Brooks over beslissing Suzan & Freek om weer op te treden: 'Getuigt van veerkracht'
09:52De TV van gisteren: Vroege zomerhitte speelt primetime programmering parten