TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was 2021 toen Carlo Boszhard en zijn partner Herald Adolfs de dragqueenshow Make Up Your Mind bedachten. De eenmalige uitzending in mei van dat jaar sloeg aan, mede dankzij het optreden van wijlen Peter R. de Vries als de flamboyante Emmy Beautycase. Na het succes van die uitzending durfden meer BN’ers het aan om ‘in drag’ het podium op te gaan: er volgden vier seizoenen en een oudjaarsspecial.
Vandaag begint het jubileumseizoen, dat volgens de makers nog meer glitter en glamour bevat dan voorgaande reeksen. De presentatie is uiteraard weer in handen van Carlo Boszhard. Panelleden Nikkie de Jager en Fred van Leer doen samen met hun gasten hun best om te raden welke BN’ers zich hebben vermomd. De vakjury onder leiding van Miss Envy Peru bepaalt wie doorgaat en wie afvalt.
Make Up Your Mind is vanaf 15 maart 2025 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4. De show is ook terug te kijken bij Videoland.
Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak