TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was 2021 toen Carlo Boszhard en zijn partner Herald Adolfs de dragqueenshow Make Up Your Mind bedachten. De eenmalige uitzending in mei van dat jaar sloeg aan, mede dankzij het optreden van wijlen Peter R. de Vries als de flamboyante Emmy Beautycase. Na het succes van die uitzending durfden meer BN’ers het aan om ‘in drag’ het podium op te gaan: er volgden vier seizoenen en een oudjaarsspecial.
Vandaag begint het jubileumseizoen, dat volgens de makers nog meer glitter en glamour bevat dan voorgaande reeksen. De presentatie is uiteraard weer in handen van Carlo Boszhard. Panelleden Nikkie de Jager en Fred van Leer doen samen met hun gasten hun best om te raden welke BN’ers zich hebben vermomd. De vakjury onder leiding van Miss Envy Peru bepaalt wie doorgaat en wie afvalt.
Make Up Your Mind is vanaf 15 maart 2025 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4. De show is ook terug te kijken bij Videoland.
Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende
09:46Welk programma vervangt Got Talent op RTL 4?
07:33Dit programma vervangt Taskmaster op RTL 4
07:12De TV van gisteren: Kijkers genieten van spannende race in Race across the World