TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was 2021 toen Carlo Boszhard en zijn partner Herald Adolfs de dragqueenshow Make Up Your Mind bedachten. De eenmalige uitzending in mei van dat jaar sloeg aan, mede dankzij het optreden van wijlen Peter R. de Vries als de flamboyante Emmy Beautycase. Na het succes van die uitzending durfden meer BN’ers het aan om ‘in drag’ het podium op te gaan: er volgden vier seizoenen en een oudjaarsspecial.
Vandaag begint het jubileumseizoen, dat volgens de makers nog meer glitter en glamour bevat dan voorgaande reeksen. De presentatie is uiteraard weer in handen van Carlo Boszhard. Panelleden Nikkie de Jager en Fred van Leer doen samen met hun gasten hun best om te raden welke BN’ers zich hebben vermomd. De vakjury onder leiding van Miss Envy Peru bepaalt wie doorgaat en wie afvalt.
Make Up Your Mind is vanaf 15 maart 2025 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4. De show is ook terug te kijken bij Videoland.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'