TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het was 2021 toen Carlo Boszhard en zijn partner Herald Adolfs de dragqueenshow Make Up Your Mind bedachten. De eenmalige uitzending in mei van dat jaar sloeg aan, mede dankzij het optreden van wijlen Peter R. de Vries als de flamboyante Emmy Beautycase. Na het succes van die uitzending durfden meer BN’ers het aan om ‘in drag’ het podium op te gaan: er volgden vier seizoenen en een oudjaarsspecial.
Vandaag begint het jubileumseizoen, dat volgens de makers nog meer glitter en glamour bevat dan voorgaande reeksen. De presentatie is uiteraard weer in handen van Carlo Boszhard. Panelleden Nikkie de Jager en Fred van Leer doen samen met hun gasten hun best om te raden welke BN’ers zich hebben vermomd. De vakjury onder leiding van Miss Envy Peru bepaalt wie doorgaat en wie afvalt.
Make Up Your Mind is vanaf 15 maart 2025 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4. De show is ook terug te kijken bij Videoland.
De Dutch Grand Prix 2025 (Formule 1) is voor iedereen gratis te zien op tv
11:17'BNNVARA werkt aan grote nieuwe improvisatieshow'
10:24Startdatum nieuwe documentaireserie Tygo Gernandt bekend
10:10Stem VANAF NU voor de Televizier-Ring Jeugd 2025
10:10Dit zijn de zeven gekwalificeerden van de Televizier-Ring Impact 2025