TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Slechts 2 procent van alle zoogdieren leeft uitsluitend in het water. Documentaireserie Mammals toont spectaculaire en unieke beelden van deze dieren. We zien de geboorte van een potvis en hoe een volwassen exemplaar diep in de oceaan op prooien jaagt. Orka’s laten hun jachttechniek zien wanneer ze een bultrugwalvis in het vizier krijgen en bewijzen waarom ze tot de meest effectieve jagers behoren.
Niet alle zoogdieren in deze aflevering hebben de band met het land verbroken. Galapagoszeeleeuwen bevallen op het strand, en de stermol - met zijn opvallende neus - beweegt zich even soepel op het land als in het water. Ook landzoogdieren die afhankelijk zijn van water komen aan bod, zoals coyotes aan de Mexicaanse kust die leven van wat uit zee aanspoelt.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Brankele Frank over winst De Slimste Mens: 'Het was een feestje'
09:55Video: Van wie zijn de villa's in Gooische Vrouwen?
08:12De TV van gisteren: Ondanks hoge cijfers kent De Slimste Mens minst bekeken finale in jaren
08:00Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen gaat van start bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Ook dat nog!, Expeditie Robinson, Tropic Thunder