TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Mijn stenen zijn gekocht, maar mijn geweten knaagt.” De oververhitte huizenmark zit niet alleen jongeren dwars, maar ook Patrick Lodiers.
In de vierdelige serie Manifest Stenenkoorts onderzoeken drie jonge journalisten en hij wat er moet veranderen om de woningmarkt weer toegankelijk te maken. Elisabeth van Kleef, Roy Zwier en Manne Havinga volgen een aantal leeftijdsgenoten in hun thuisstad Zwolle, waar het huizenaanbod steeds kleiner wordt en overbieden de normaalste zaak van de wereld is.
Hun bevindingen legt Lodiers vervolgens voor aan deskundigen, onder wie Bouwend Nederland-voorzitter en oud-CDA-leider Maxime Verhagen en Hugo de Jonge. Als minister voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening wil hij alle woningzoekenden aan een huis helpen.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media