TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Mijn stenen zijn gekocht, maar mijn geweten knaagt.” De oververhitte huizenmark zit niet alleen jongeren dwars, maar ook Patrick Lodiers.
In de vierdelige serie Manifest Stenenkoorts onderzoeken drie jonge journalisten en hij wat er moet veranderen om de woningmarkt weer toegankelijk te maken. Elisabeth van Kleef, Roy Zwier en Manne Havinga volgen een aantal leeftijdsgenoten in hun thuisstad Zwolle, waar het huizenaanbod steeds kleiner wordt en overbieden de normaalste zaak van de wereld is.
Hun bevindingen legt Lodiers vervolgens voor aan deskundigen, onder wie Bouwend Nederland-voorzitter en oud-CDA-leider Maxime Verhagen en Hugo de Jonge. Als minister voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening wil hij alle woningzoekenden aan een huis helpen.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie