TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Mijn stenen zijn gekocht, maar mijn geweten knaagt.” De oververhitte huizenmark zit niet alleen jongeren dwars, maar ook Patrick Lodiers.
In de vierdelige serie Manifest Stenenkoorts onderzoeken drie jonge journalisten en hij wat er moet veranderen om de woningmarkt weer toegankelijk te maken. Elisabeth van Kleef, Roy Zwier en Manne Havinga volgen een aantal leeftijdsgenoten in hun thuisstad Zwolle, waar het huizenaanbod steeds kleiner wordt en overbieden de normaalste zaak van de wereld is.
Hun bevindingen legt Lodiers vervolgens voor aan deskundigen, onder wie Bouwend Nederland-voorzitter en oud-CDA-leider Maxime Verhagen en Hugo de Jonge. Als minister voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening wil hij alle woningzoekenden aan een huis helpen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword