TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op deze Dag van de Mantelzorg start het drieluik Mantel der Liefde. Het is een intiem portret van vijf vrouwen met een migratieachtergrond in de Utrechtse wijk Lombok. Met weinig middelen en vaak beperkte taalkennis zorgen zij voor anderen.
Aliya (64) kent iedereen in de buurt en iedereen kent haar. Als zij er niet was, zouden sommige zieke vrouwen nooit naar buiten kunnen. Oznur (45) is niet alleen mantelzorger voor haar moeder, zoon en man, maar doet ook vrijwilligerswerk.
Latifa (63) is mantelzorger voor haar man, die alzheimer en vasculaire dementie heeft en Fatma (71) verzorgt haar zoon verstandelijk beperkte heeft. Sleutelfiguur in deze serie is Habiba (59). Zij doet alles om mantelzorgers met een migrantenachtergrond te verbinden en te ondersteunen.
De eerste aflevering van Mantel der Liefde zie je op zondag 10 november 2024 vanaf 16:25 uur op NPO 2.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje