TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van Marble Mania verwelkomt presentator Winston Gerschtanowitz drie spelers die hij niet aan elkaar hoeft voor te stellen.
Drie sterren uit de realityreeks Urk! maken hun opwachting in de knikkershow. Teun Kapitein, beter bekend als Teun Föhn, zijn beste vriendin Greetje en vrachtwagenchauffeur Tony Regnerus wagen zich op de knikkerbaan.
Greetje gaf via Instagram al heel wat prijs over haar deelname: "Het was niet alleen een rollercoaster voor de knikkers, maar ook voor ons en onze doelen waar we voor mochten spelen. Wat een enorme spanning! Ik weet zeker dat deze aflevering de meest intense wordt van het hele seizoen." Ook kon Greet al verklappen dat ze alle drie voor een goed doel hebben gekozen dat hen na aan het hart ligt.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire