TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de tweede aflevering van Marble Mania verwelkomt presentator Winston Gerschtanowitz drie spelers die hij niet aan elkaar hoeft voor te stellen.
Drie sterren uit de realityreeks Urk! maken hun opwachting in de knikkershow. Teun Kapitein, beter bekend als Teun Föhn, zijn beste vriendin Greetje en vrachtwagenchauffeur Tony Regnerus wagen zich op de knikkerbaan.
Greetje gaf via Instagram al heel wat prijs over haar deelname: "Het was niet alleen een rollercoaster voor de knikkers, maar ook voor ons en onze doelen waar we voor mochten spelen. Wat een enorme spanning! Ik weet zeker dat deze aflevering de meest intense wordt van het hele seizoen." Ook kon Greet al verklappen dat ze alle drie voor een goed doel hebben gekozen dat hen na aan het hart ligt.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen