TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van Marble Mania verwelkomt presentator Winston Gerschtanowitz drie spelers die hij niet aan elkaar hoeft voor te stellen.
Drie sterren uit de realityreeks Urk! maken hun opwachting in de knikkershow. Teun Kapitein, beter bekend als Teun Föhn, zijn beste vriendin Greetje en vrachtwagenchauffeur Tony Regnerus wagen zich op de knikkerbaan.
Greetje gaf via Instagram al heel wat prijs over haar deelname: "Het was niet alleen een rollercoaster voor de knikkers, maar ook voor ons en onze doelen waar we voor mochten spelen. Wat een enorme spanning! Ik weet zeker dat deze aflevering de meest intense wordt van het hele seizoen." Ook kon Greet al verklappen dat ze alle drie voor een goed doel hebben gekozen dat hen na aan het hart ligt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel