TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Stephan en Patricia zijn het laatste koppel in Married at First Sight dat nog volop in de beginfase van hun relatie zit. Tot nu toe verliep hun huwelijksreis naar Sevilla vrij vlekkeloos, maar daar komt vanavond verandering in.
De twee tortelduifjes komen tot de conclusie dat ze op bepaalde vlakken volledig van elkaar verschillen. Dit zorgt voor de nodige spanning.
Ondertussen gaat in Nederland het groepsdiner met de overige koppels verder. De deelnemers krijgen te horen waarom Martijn en Nicole zijn gestopt. Dat is voor Carlo Boszhard een mooie aanleiding om de kandidaten kritisch naar hun eigen relatie te laten kijken. Iedereen moet hun huwelijk een rapportcijfer geven. Bij het oplezen van de cijfers blijkt dat lang niet ieder stel even happy is met elkaar.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje