TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zevende seizoen van Married at First Sight is pas drie weken onderweg, maar Martijn en Nicole lijken nu al de mismatch van deze reeks.
De koppelaars hadden zoveel vertrouwen in dit stel dat ze zelfs als eerste mochten trouwen. Na een gezellige bruiloft en een rustige huwelijksnacht ging het heel snel mis. Al op de eerste avond van hun Italiaanse huwelijksreis kregen ze ruzie en leken ze zelfs al klaar om naar huis te gaan.
Vanavond lijkt de rust weergekeerd, ze gaan zelfs heel gezellig een middagje karten. Maar een paar uur later vliegen ze elkaar weer in de haren.
Bij de andere koppels gaat het gelukkig beter: Paula en Remco hebben tijd voor elkaar tijdens de trouwshoot en aanstaande bruiden Laura en Cathelijne maken zich op voor hun grote dag.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer