TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zevende seizoen van Married at First Sight is pas drie weken onderweg, maar Martijn en Nicole lijken nu al de mismatch van deze reeks.
De koppelaars hadden zoveel vertrouwen in dit stel dat ze zelfs als eerste mochten trouwen. Na een gezellige bruiloft en een rustige huwelijksnacht ging het heel snel mis. Al op de eerste avond van hun Italiaanse huwelijksreis kregen ze ruzie en leken ze zelfs al klaar om naar huis te gaan.
Vanavond lijkt de rust weergekeerd, ze gaan zelfs heel gezellig een middagje karten. Maar een paar uur later vliegen ze elkaar weer in de haren.
Bij de andere koppels gaat het gelukkig beter: Paula en Remco hebben tijd voor elkaar tijdens de trouwshoot en aanstaande bruiden Laura en Cathelijne maken zich op voor hun grote dag.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene