TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het zevende seizoen van Married at First Sight is pas drie weken onderweg, maar Martijn en Nicole lijken nu al de mismatch van deze reeks.
De koppelaars hadden zoveel vertrouwen in dit stel dat ze zelfs als eerste mochten trouwen. Na een gezellige bruiloft en een rustige huwelijksnacht ging het heel snel mis. Al op de eerste avond van hun Italiaanse huwelijksreis kregen ze ruzie en leken ze zelfs al klaar om naar huis te gaan.
Vanavond lijkt de rust weergekeerd, ze gaan zelfs heel gezellig een middagje karten. Maar een paar uur later vliegen ze elkaar weer in de haren.
Bij de andere koppels gaat het gelukkig beter: Paula en Remco hebben tijd voor elkaar tijdens de trouwshoot en aanstaande bruiden Laura en Cathelijne maken zich op voor hun grote dag.
Vanavond op TV: The ex-wife, The masked singer, Horton Hears a Who!
22:33Deze act wint Holland's Got Talent 2025
22:05Kijkers van finale Holland's Got Talent niet blij met bepaalde keuzes
20:10Definitief een nieuw seizoen van Ranking the Stars
15:01It's a wrap: opnames van seizoen 20 Flikken Maastricht zijn afgerond