TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zevende seizoen van Married at First Sight is pas drie weken onderweg, maar Martijn en Nicole lijken nu al de mismatch van deze reeks.
De koppelaars hadden zoveel vertrouwen in dit stel dat ze zelfs als eerste mochten trouwen. Na een gezellige bruiloft en een rustige huwelijksnacht ging het heel snel mis. Al op de eerste avond van hun Italiaanse huwelijksreis kregen ze ruzie en leken ze zelfs al klaar om naar huis te gaan.
Vanavond lijkt de rust weergekeerd, ze gaan zelfs heel gezellig een middagje karten. Maar een paar uur later vliegen ze elkaar weer in de haren.
Bij de andere koppels gaat het gelukkig beter: Paula en Remco hebben tijd voor elkaar tijdens de trouwshoot en aanstaande bruiden Laura en Cathelijne maken zich op voor hun grote dag.
Partnerbijdrage
Winston Gerschtanowitz: 'Hier ken ik de Miljoenenjacht-thuiswinaar van'
09:19Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers
09:01Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik wil op nummer één staan, voor mijn vriendins kinderen'
08:20De TV van gisteren: Beestenboel maakt vrije val door terugkeer Miljoenenjacht
06:47Vanavond op TV: Van Roosmalen & Groenteman, Buzz, We Bought a Zoo