TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zevende seizoen van Married at First Sight is pas drie weken onderweg, maar Martijn en Nicole lijken nu al de mismatch van deze reeks.
De koppelaars hadden zoveel vertrouwen in dit stel dat ze zelfs als eerste mochten trouwen. Na een gezellige bruiloft en een rustige huwelijksnacht ging het heel snel mis. Al op de eerste avond van hun Italiaanse huwelijksreis kregen ze ruzie en leken ze zelfs al klaar om naar huis te gaan.
Vanavond lijkt de rust weergekeerd, ze gaan zelfs heel gezellig een middagje karten. Maar een paar uur later vliegen ze elkaar weer in de haren.
Bij de andere koppels gaat het gelukkig beter: Paula en Remco hebben tijd voor elkaar tijdens de trouwshoot en aanstaande bruiden Laura en Cathelijne maken zich op voor hun grote dag.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden