TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De koppelsweek in Noordwijk zit er bijna op, maar de stellen vertrekken niet voor ze elkaar een brief hebben geschreven. Daarin is het belangrijk om eerlijk te zijn, ook al kan dat wrijving veroorzaken. Openheid is er ook in het eindgesprek dat Erik en Gerben hebben, en waarbij ze over hun gevoelens vertellen.
Jeffrey en Jerney hadden even een aanloop nodig, maar de liefde lijkt er nu echt wel te zijn. De relatiestatus van het paar was enkele weken geleden nog onderwerp van gesprek. Zijn ze nog samen of niet?
Matchmaker Eveline Stallaart reageerde op de geruchten in RTL Boulevard, waar ze een van de experts is. “Ik zou er vooral niet te veel van aantrekken en het gewoon blijven volgen, want dat geeft de echte waarheid”, zei ze over Married at first sight.
Married at First Sight is iedere dinsdag en woensdag rond 20:30 uur te zien op RTL4.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'