TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De koppelsweek in Noordwijk zit er bijna op, maar de stellen vertrekken niet voor ze elkaar een brief hebben geschreven. Daarin is het belangrijk om eerlijk te zijn, ook al kan dat wrijving veroorzaken. Openheid is er ook in het eindgesprek dat Erik en Gerben hebben, en waarbij ze over hun gevoelens vertellen.
Jeffrey en Jerney hadden even een aanloop nodig, maar de liefde lijkt er nu echt wel te zijn. De relatiestatus van het paar was enkele weken geleden nog onderwerp van gesprek. Zijn ze nog samen of niet?
Matchmaker Eveline Stallaart reageerde op de geruchten in RTL Boulevard, waar ze een van de experts is. “Ik zou er vooral niet te veel van aantrekken en het gewoon blijven volgen, want dat geeft de echte waarheid”, zei ze over Married at first sight.
Married at First Sight is iedere dinsdag en woensdag rond 20:30 uur te zien op RTL4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk