TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het Koppelsweekend is in volle gang bij Married at First Sight en dat staat zoals altijd garant voor spektakel. De deelnemers hebben veel met elkaar te bespreken en zeker na een paar drankjes is de gezelligheid ver te zoeken. Met name stellen die de liefde niet hebben gevonden doen stevige uitspraken die funest zijn voor de sfeer en de lieve vrede.
Laura en Cathalijne hebben hun buik vol van die situatie. De vrouwen zijn wél happy met elkaar en merken dat het contact met de kibbelende koppels hun goede humeur bederft. Ze zonderen zich daarom steeds meer af van de groep, maar zijn desondanks aanwezig bij de feestavond.
Dat evenement wordt verstoord door de onverwachte komst van twee oude bekenden die de boel nog eens extra op stelten komen zetten.
Het Jaar uit met de Augurkenkoning: Oos Kesbeke gaat naar India
13:05Keert De Bauers terug op tv? Mariska geeft antwoord
12:07Met deze programma's gaat RTL 4 het jaar uit
11:30Save the date: op deze datum vindt het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 plaats
10:50Achmed Akkabi tekent exclusief contract bij Videoland: 'Wil Mocro Maffia-universum uitbreiden'