TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Koppelsweekend is in volle gang bij Married at First Sight en dat staat zoals altijd garant voor spektakel. De deelnemers hebben veel met elkaar te bespreken en zeker na een paar drankjes is de gezelligheid ver te zoeken. Met name stellen die de liefde niet hebben gevonden doen stevige uitspraken die funest zijn voor de sfeer en de lieve vrede.
Laura en Cathalijne hebben hun buik vol van die situatie. De vrouwen zijn wél happy met elkaar en merken dat het contact met de kibbelende koppels hun goede humeur bederft. Ze zonderen zich daarom steeds meer af van de groep, maar zijn desondanks aanwezig bij de feestavond.
Dat evenement wordt verstoord door de onverwachte komst van twee oude bekenden die de boel nog eens extra op stelten komen zetten.
Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War