TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Koppelsweekend is in volle gang bij Married at First Sight en dat staat zoals altijd garant voor spektakel. De deelnemers hebben veel met elkaar te bespreken en zeker na een paar drankjes is de gezelligheid ver te zoeken. Met name stellen die de liefde niet hebben gevonden doen stevige uitspraken die funest zijn voor de sfeer en de lieve vrede.
Laura en Cathalijne hebben hun buik vol van die situatie. De vrouwen zijn wél happy met elkaar en merken dat het contact met de kibbelende koppels hun goede humeur bederft. Ze zonderen zich daarom steeds meer af van de groep, maar zijn desondanks aanwezig bij de feestavond.
Dat evenement wordt verstoord door de onverwachte komst van twee oude bekenden die de boel nog eens extra op stelten komen zetten.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje