TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Koppelsweekend is in volle gang bij Married at First Sight en dat staat zoals altijd garant voor spektakel. De deelnemers hebben veel met elkaar te bespreken en zeker na een paar drankjes is de gezelligheid ver te zoeken. Met name stellen die de liefde niet hebben gevonden doen stevige uitspraken die funest zijn voor de sfeer en de lieve vrede.
Laura en Cathalijne hebben hun buik vol van die situatie. De vrouwen zijn wél happy met elkaar en merken dat het contact met de kibbelende koppels hun goede humeur bederft. Ze zonderen zich daarom steeds meer af van de groep, maar zijn desondanks aanwezig bij de feestavond.
Dat evenement wordt verstoord door de onverwachte komst van twee oude bekenden die de boel nog eens extra op stelten komen zetten.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'