TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veertien singles legden weken geleden hun liefdeslot in handen van de matchmakers en trouwden met een onbekende. Nu is de laatste aflevering van Married at First Sight aangebroken. Hierin wil presentator Carlo Boszhard van de stellen weten hoe het ervoor staat. Blijven ze bij elkaar of kunnen ze niet wachten om de scheidingspapieren te tekenen?
Erik en Gerben hebben het tot nu toe spannend gehouden. In de vorige aflevering hadden ze een openhartig gesprek. Wat is hun beslissing? Boszhard blikt samen met de experts terug op afgelopen seizoen, waarin het programma regelmatig de roddelrubrieken haalde.
Zo maakten het huwelijk én de bliksemsnelle scheiding van Anneke en Dirk de tongen los. Ook is te zien hoe het na hun beslissing met alle koppels gaat.
Married at First Sight is iedere dinsdag en woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock