TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mart Hoogkamer scoorde vorig jaar een zomerhit met het aanstekelijke ‘Ik ga zwemmen’. Dat succes zette hem aan het denken: zou hij ook een winterhit kunnen maken? Dat gaat de komende weken blijken in Mart op de Piste.
De 24-jarige zanger is neergestreken in Val Thorens om het geheim van een goede après-skihit te ontrafelen. Iedere week krijgt hij versterking van een Nederlandse artiest met wie hij een nummer maakt. Onder meer Jody Bernal, Shirma Rouse, rapper Bizzey en Wolter Kroes maken hun opwachting in het skigebied.
Of het liedje hitpotentie heeft, weten Mart en zijn duetpartners direct: ze treden diezelfde avond nog op voor publiek. Daarnaast maakt de zanger lol met zijn vaste vriendengroep, waar Maxim Froger en Wesley Sneijder deel van uitmaken.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld