TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 bevestigt aan Televizier.nl dat Uitstel van executie komend seizoen een bredere opzet kent. Waar voorheen uitsluitend huiseigenaren een beroep konden doen op het programma, worden nu ook de problemen van huurders opgelost.
In de tweede aflevering op maandag 14 maart belt Martijn Krabbé aan bij Lieve. In een korte periode verloor ze naast haar baan ook haar kindje, waardoor ze zo emotioneel en financieel in de put raakte dat ze maandenlang haar post niet eens open durfde te maken. Krabbé en co gaan hun best doen om Lieve een nieuwe start te bieden.
Nu er voor de verandering geen huis verkocht of getaxeerd hoeft te worden, lijkt het erop dat Uitstel van executie-makelaar Alex van Keulen in de bewuste aflevering weinig om handen heeft. Ook bouwkundige Duncan Abrahams zal in een huurwoning minder mogen aanpakken. Het lijkt er dus op dat vooral Martijn en budgetcoach Eef van Opdorp aan de bak moeten.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug