TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 bevestigt aan Televizier.nl dat Uitstel van executie komend seizoen een bredere opzet kent. Waar voorheen uitsluitend huiseigenaren een beroep konden doen op het programma, worden nu ook de problemen van huurders opgelost.
In de tweede aflevering op maandag 14 maart belt Martijn Krabbé aan bij Lieve. In een korte periode verloor ze naast haar baan ook haar kindje, waardoor ze zo emotioneel en financieel in de put raakte dat ze maandenlang haar post niet eens open durfde te maken. Krabbé en co gaan hun best doen om Lieve een nieuwe start te bieden.
Nu er voor de verandering geen huis verkocht of getaxeerd hoeft te worden, lijkt het erop dat Uitstel van executie-makelaar Alex van Keulen in de bewuste aflevering weinig om handen heeft. Ook bouwkundige Duncan Abrahams zal in een huurwoning minder mogen aanpakken. Het lijkt er dus op dat vooral Martijn en budgetcoach Eef van Opdorp aan de bak moeten.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune