TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 bevestigt aan Televizier.nl dat Uitstel van executie komend seizoen een bredere opzet kent. Waar voorheen uitsluitend huiseigenaren een beroep konden doen op het programma, worden nu ook de problemen van huurders opgelost.
In de tweede aflevering op maandag 14 maart belt Martijn Krabbé aan bij Lieve. In een korte periode verloor ze naast haar baan ook haar kindje, waardoor ze zo emotioneel en financieel in de put raakte dat ze maandenlang haar post niet eens open durfde te maken. Krabbé en co gaan hun best doen om Lieve een nieuwe start te bieden.
Nu er voor de verandering geen huis verkocht of getaxeerd hoeft te worden, lijkt het erop dat Uitstel van executie-makelaar Alex van Keulen in de bewuste aflevering weinig om handen heeft. Ook bouwkundige Duncan Abrahams zal in een huurwoning minder mogen aanpakken. Het lijkt er dus op dat vooral Martijn en budgetcoach Eef van Opdorp aan de bak moeten.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip