TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 bevestigt aan Televizier.nl dat Uitstel van executie komend seizoen een bredere opzet kent. Waar voorheen uitsluitend huiseigenaren een beroep konden doen op het programma, worden nu ook de problemen van huurders opgelost.
In de tweede aflevering op maandag 14 maart belt Martijn Krabbé aan bij Lieve. In een korte periode verloor ze naast haar baan ook haar kindje, waardoor ze zo emotioneel en financieel in de put raakte dat ze maandenlang haar post niet eens open durfde te maken. Krabbé en co gaan hun best doen om Lieve een nieuwe start te bieden.
Nu er voor de verandering geen huis verkocht of getaxeerd hoeft te worden, lijkt het erop dat Uitstel van executie-makelaar Alex van Keulen in de bewuste aflevering weinig om handen heeft. Ook bouwkundige Duncan Abrahams zal in een huurwoning minder mogen aanpakken. Het lijkt er dus op dat vooral Martijn en budgetcoach Eef van Opdorp aan de bak moeten.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight