TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 bevestigt aan Televizier.nl dat Uitstel van executie komend seizoen een bredere opzet kent. Waar voorheen uitsluitend huiseigenaren een beroep konden doen op het programma, worden nu ook de problemen van huurders opgelost.
In de tweede aflevering op maandag 14 maart belt Martijn Krabbé aan bij Lieve. In een korte periode verloor ze naast haar baan ook haar kindje, waardoor ze zo emotioneel en financieel in de put raakte dat ze maandenlang haar post niet eens open durfde te maken. Krabbé en co gaan hun best doen om Lieve een nieuwe start te bieden.
Nu er voor de verandering geen huis verkocht of getaxeerd hoeft te worden, lijkt het erop dat Uitstel van executie-makelaar Alex van Keulen in de bewuste aflevering weinig om handen heeft. Ook bouwkundige Duncan Abrahams zal in een huurwoning minder mogen aanpakken. Het lijkt er dus op dat vooral Martijn en budgetcoach Eef van Opdorp aan de bak moeten.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski