TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 24 kooktalenten die beginnen aan het twaalfde seizoen uit 2020 van MasterChef Australië worden meteen in het diepe gegooid.
Chef-kok en presentator Gordon Ramsay vraagt ze in de eerste aflevering van het programma een gerecht te maken dat goed genoeg is voor de finale. “Ik ben hier de hele week om jullie een klein duwtje in de rug, of een flinke trap in de goede richting te geven”, zegt Ramsay aan het begin van de uitzending, nog op milde toon. Maar het gaat er vooral om dat de kandidaten de drie nieuwe juryleden imponeren.
Dat zijn eerdere MasterChef-winnaar Andy Allen, tv-persoonlijkheid Melissa Leong en chef-kok Jock Zonfrillo. In tegenstelling tot eerdere seizoenen krijgen de kandidaten geen tussentijdse herkansing als de jury hen wegstemt.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje