TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie koks gaan aan de slag met het bereiden van een voorgerecht in het eerste deel van de finale van dit seizoen van MasterChef USA. De juryleden Gordon Ramsay, Joe Bastianich en Aarón Sánchez krijgen assistentie van Graham Elliot. De Amerikaanse chef met de opvallende witte bril was tot 2015 een populair jurylid in het programma.
Elliots filosofie over koken is dat een gerecht niet te veel ingrediënten moet hebben. Niet te veel op een bord, slechts een paar pure smaken. “Daarnaast is koken een grijs gebied, niet zwart-wit. Je kunt er alles van maken wat je wilt. We moeten altijd een gerecht kunnen veranderen in iets nieuws en speciaals”, zei hij in een interview met Macau Times. Als Elliot een favoriet gerecht moet kiezen, dan zou dat sushi zijn.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight