TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie koks gaan aan de slag met het bereiden van een voorgerecht in het eerste deel van de finale van dit seizoen van MasterChef USA. De juryleden Gordon Ramsay, Joe Bastianich en Aarón Sánchez krijgen assistentie van Graham Elliot. De Amerikaanse chef met de opvallende witte bril was tot 2015 een populair jurylid in het programma.
Elliots filosofie over koken is dat een gerecht niet te veel ingrediënten moet hebben. Niet te veel op een bord, slechts een paar pure smaken. “Daarnaast is koken een grijs gebied, niet zwart-wit. Je kunt er alles van maken wat je wilt. We moeten altijd een gerecht kunnen veranderen in iets nieuws en speciaals”, zei hij in een interview met Macau Times. Als Elliot een favoriet gerecht moet kiezen, dan zou dat sushi zijn.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'