TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie koks gaan aan de slag met het bereiden van een voorgerecht in het eerste deel van de finale van dit seizoen van MasterChef USA. De juryleden Gordon Ramsay, Joe Bastianich en Aarón Sánchez krijgen assistentie van Graham Elliot. De Amerikaanse chef met de opvallende witte bril was tot 2015 een populair jurylid in het programma.
Elliots filosofie over koken is dat een gerecht niet te veel ingrediënten moet hebben. Niet te veel op een bord, slechts een paar pure smaken. “Daarnaast is koken een grijs gebied, niet zwart-wit. Je kunt er alles van maken wat je wilt. We moeten altijd een gerecht kunnen veranderen in iets nieuws en speciaals”, zei hij in een interview met Macau Times. Als Elliot een favoriet gerecht moet kiezen, dan zou dat sushi zijn.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar