TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een speciale editie van Matthijs Gaat Door op deze Oudjaarsdag: presentator Matthijs van Nieuwkerk heeft zijn muziekmaat Rob Kemps gestrikt als co-presentator.
De twee maken een aflevering die volledig in het teken staat van Frankrijk. Dat is in lijn met hun succesvolle programma Chansons! waarin de twee door Parijs lopen en vertellen over hun liefde voor de Franse muziek. Het idee voor dit programma is ooit geboren aan de tafel van Matthijs Gaat Door en werd vrij snel daarna door de twee gemaakt.
In deze Oud en Nieuw-editie ontvangen Van Nieuwkerk en Kemps fans en kijkers van Chansons! Ze vertellen verhalen over Franse liedkunstenaars. Nederlandse artiesten zingen de mooiste Franse liederen onder begeleiding van de Sven Hammond Big Band.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger