TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX viert Koningsdag traditiegetrouw op Paleis Soestdijk.
De cast van Saturday Night Fever — met een glansrol voor Buddy Vedder — en Sister Act trapt af. Heel Holland Bakt-winnares Aruna maakt intussen koninklijke traktaties. Om 16:30 uur nemen Martine van Os en Sybrand Niessen de uitzending over en ontvangen ze onder anderen Janny van der Heijden, Berget Lewis en Evert ten Napel.
Oud-sportcommentator Evert ten Napel is geboren en getogen in Emmen, waar de koninklijke familie vanochtend op bezoek was. Hij blikt terug op de dag, al komt er misschien ook een andere mooie herinnering aan bod. In Lillehammer, tijdens de Winterspelen in 1994, daalde Ten Napel met toenmalig kroonprins Willem-Alexander en een paar topschaatsers de olympische piste af.
MAX Koningsdag is op 27 april om 13:35 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde