TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Annie heeft een wens: ze wil dolgraag een concert van André Rieu op het Vrijthof in Maastricht bijwonen. Haar zus Marrie schakelt MAX Maakt Mogelijk in om deze droom in vervulling te laten gaan. Annie heeft Marrie namelijk altijd bijgestaan sinds ze in 2008 haar dochter, schoonzoon en jonge kleinzoons verloor bij een auto-ongeluk.
De emoties probeert Marrie zoveel mogelijk van zich af te zetten. “Als ik dit verdriet toelaat, word ik gek”, zegt ze hierover. Jan Slagter zorgt voor kaartjes en hij heeft een videoboodschap van de koning van de wals bij zich. Na afloop van het concert gaan de zussen backstage om Rieu te ontmoeten.
In Indonesië zet Francine Tammeling uit Arnhem zich in voor arme Indische Nederlanders. De stichting steunt haar in haar werk.
Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis
14:22Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld