TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Annie heeft een wens: ze wil dolgraag een concert van André Rieu op het Vrijthof in Maastricht bijwonen. Haar zus Marrie schakelt MAX Maakt Mogelijk in om deze droom in vervulling te laten gaan. Annie heeft Marrie namelijk altijd bijgestaan sinds ze in 2008 haar dochter, schoonzoon en jonge kleinzoons verloor bij een auto-ongeluk.
De emoties probeert Marrie zoveel mogelijk van zich af te zetten. “Als ik dit verdriet toelaat, word ik gek”, zegt ze hierover. Jan Slagter zorgt voor kaartjes en hij heeft een videoboodschap van de koning van de wals bij zich. Na afloop van het concert gaan de zussen backstage om Rieu te ontmoeten.
In Indonesië zet Francine Tammeling uit Arnhem zich in voor arme Indische Nederlanders. De stichting steunt haar in haar werk.
De streamingtip van de week: Máxima seizoen 2
14:39Extra heftige aflevering van Break Free: Bram en Robbin allebei dood
13:22Hoofdrol in nieuwe Amerikaanse serie voor Michiel Huisman
13:06Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?