TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Annie heeft een wens: ze wil dolgraag een concert van André Rieu op het Vrijthof in Maastricht bijwonen. Haar zus Marrie schakelt MAX Maakt Mogelijk in om deze droom in vervulling te laten gaan. Annie heeft Marrie namelijk altijd bijgestaan sinds ze in 2008 haar dochter, schoonzoon en jonge kleinzoons verloor bij een auto-ongeluk.
De emoties probeert Marrie zoveel mogelijk van zich af te zetten. “Als ik dit verdriet toelaat, word ik gek”, zegt ze hierover. Jan Slagter zorgt voor kaartjes en hij heeft een videoboodschap van de koning van de wals bij zich. Na afloop van het concert gaan de zussen backstage om Rieu te ontmoeten.
In Indonesië zet Francine Tammeling uit Arnhem zich in voor arme Indische Nederlanders. De stichting steunt haar in haar werk.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight