TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeanine Janssen viert stiekem een jubileum in dit seizoen van MAX Vakantieman. Al vijftien jaar helpt de Omroep MAX-ombudsman vakantiegangers met hun problemen, klachten en andere reiskwesties.
Eerst was ze een van de experts in Groeten van MAX en nu is ze de enige vaste deskundige. Janssen heeft er nooit een geheim van gemaakt wat haar ideale vakantie is. De Limburgse boekt het liefst een pakketreis: vlucht en verblijf in één. Bijkomend voordeel is dat het garantiefonds alle kosten dekt, geen onaangename financiële verrassingen achteraf dus.
Op NPO Radio 1 noemde ze het onlangs het ‘toverwoord’ van dit seizoen. “Zitten vast mensen weer te schelden over hoe vaak ik ‘pakketreis’ zeg. Maar daarmee ben je altijd beter af dan als je los gaat boeken.”
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas